Gastroteam Vojanec a jeho historie

Historie naší firmy sahá do roku 1991, kdy jsme začali provozovat Restauraci pod Klucaninou. Jde o velice oblíbenou restauraci v Tišnově, která za dvacet let svého provozu změnila třikrát vizáž a neustále je inovována.

Z důvodu vyčerpání možné kapacity počtu vařených obědů a velkého zájmu o naše pokrmy pro firmy jsme se rozhodli pro rozšíření pole působení na závodní stravování. Proto jsme se přihlásili do výběrového řízení na zajištění stravování v CSS Tišnov, ve kterém byla naše nabídka vyhodnocena jako nejlepší. Tento krok vedl k rozšíření naší firmy na Gastro team Vojanec.

Gastroteam Vojanec je rozvíjející se rodinná firma, která od roku 2011 působí na trhu veřejného a firemního stravování. Díky důrazu kladenému na vysokou kvalitu a čerstvost pokrmů, které připravujeme, jsme se vypracovali mezi prvotřídní dodavatele firemního stravovaní. Naše klientela se skládá z živnostníků a firem Jihomoravského kraje. Nabídka našich služeb se vztahuje na závodní stravování, studenou kuchyni a catering.

2012 © Copyright Gastro team Vojanec | Všechna práva vyhrazena | www.vojanec.cz
Přihlášení pro partnery | GLIPS - tvorba webových stránek