zavodka

Závodní stravování pro malé i velké firmy

Zajišťujeme závodní stravování a rozvoz obědů do jídelen, velkých i malých firem v přepravních várnicích. V případě požadavku výdeje jídel nebo provoz kantýny v dané firmě či společnosti, jsme schopni vše zajistit naším kvalifikovaným personálem.

Základní model týdenního menu se skládá ze čtyř druhů jídel a jednoho druhu polévky na každý den. Čtvrtý druh denního menu jsou zeleninové saláty, bagety, sendviče, obložené studené talíře, majonézové saláty, všechny tyto výrobky jsou připravovány v naší studené kuchyni. Dále je také možné využít nabídky minutkových jídel. Konkrétní podobu týdenního menu závodního stravování jsme schopni přizpůsobit přesně dle požadavků dané firmy, pro maximální komfort a spokojenost našich strávníků.

Naším privilegiem je realizovat kvalitní, pestré, zdravé a hodnotné stravování všem našim odběratelům. Z tohoto důvodu jsou všechny naše pokrmy připravovány z kvalitních a čerstvých surovin od ověřených dodavatelů. V případě zájmu o závodní stravování a rozvoz jídla přímo k vám nás neváhejte kontaktovat.

2012 © Copyright Gastro team Vojanec | Všechna práva vyhrazena | www.vojanec.cz
Přihlášení pro partnery | GLIPS - tvorba webových stránek